32977_2.png

АГОЛЕН ЗАШТИТНИК АСК802

90.00ден

Материјал: пластика Заштитник за агол кој е лесен за домашна употреба Пакување: 1 број
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ928021 Категории ,
Погледни кошничка