22864.png

АПАРАТ ЗА КАФЕ ХБ-3705

3,690.00ден

Моќност 650w Напон 230v Работен притисок - пареа 3,5 бари Капацитет 800ml Подвижно лежиште Индикатор за вклучување и исклучување Место за складирање на кабелот Гумени стапала против лизгање Димензии: 25x23x13cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ025329 Категории ,
Погледни кошничка