12787.png

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ХБ-910РС

1,350.00ден

Моќност1200 w Напон 220-240V- 50 /60Hz Лесен за ракување Лесен за одржување Модерен дизајн
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023059 Категории ,
Погледни кошничка