37730.png

АФРИЧКА КУЛА О-7315

250.00ден

Вклучува 6 ротирачки парчиња Димензија: висина -24см ширина- 15см должина- 15см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806259 Категории ,
Погледни кошничка