12667.png

БЛЕНДЕР СМУТИ ХБ-7676 АБ,ВР,БЛ,НГ

1,790.00ден

Моќност 300w Капацитет 600ml Добро мешање и мешање на перформанси во тешки услови Исклучена контрола на брзината Транспарентна тегла - 600ml Анти-лизгави нозе Моторен бакар
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022649 Категории ,
Погледни кошничка