37069.png

БЛЕНДЕР СО СТАКЛЕН САД ХБ-7762

3,200.00ден

Напон 220-240V- 50/60Hz Моќност 600w Kапацитет на сад 1.5 л Материјал стакло, пластика и метал Кабел 1,2м
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027675 Категории ,
Погледни кошничка