12660.png

БЛЕНДЕР ХБ-7666НГ,АБ

2,100.00ден

Моќност 350w Напон 220-240V 50 / 60Hz Капацитет 840мл 2 брзини Лесно се чисте Бакарен мотор Пластична рачка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016518 Категории ,
Погледни кошничка