18104.png

БЛЕНДЕР 2/1 ХБ-7760НГ

2,650.00ден

Моќност 350w Напон 220-240v 3 Брзини Kапацитет 1.5л Челични сечила кои не рѓосуваат Тежина 3.3кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027835 Категории ,
Погледни кошничка