33540_2.png

БОКАЛ ДОМИ 1600 Ц-00317

150.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043176 Категории ,
Погледни кошничка