33539_2.png

БОКАЛ ЦРН 1600 Ц-00309

200.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло Херметички, водонепропустливи, стаклени стаклени бокали без БПА се многу функционални! Освен вода, идеален производ е и за леден чај, лимонада, ладно кафе, смути и ајран. Покрај тоа, тој е дизајниран и произведен на таков начин што може да се постави на полиците во вратата на фрижидерот. Погоден е за перење во машина за садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува да се користи во замрзнувач.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043091 Категории ,
Погледни кошничка