37521_2.png

БОКАЛ Ц-00323 1600цц

180.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043237 Категории ,
Погледни кошничка