18427.png

ВЕНТИЛАТОР СО ВОДА ХБХБ-5600

7,500.00ден

моќност: 90w број на брзини на работа: 3 време на тајмер: 2 ч далечински управувач: да прилагодување на висината: да прилагодување на навалување: да исклучување на прегревање: да должина на кабелот за напојување: 1,5м користете само дестилирана вода
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021048 Категории ,
Погледни кошничка