37300.png

ВЕНТИЛАТОР ХБ-5100 НГ

1,990.00ден

моќност 55w 3 брзини, дијаметар 40cm прилагодлива висина
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ010547 Категории ,
Погледни кошничка