37301.png

ВЕНТИЛАТОР ХБ-5550

990.00ден

столен - со штипка напон 220-240v моќност 25w 2 брзини дијаметар 15cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ026609 Категории ,
Погледни кошничка