18532.png

ВОЗДУШНА ФРИТЕЗА ХБ-2255

5,290.00ден

МOЌНОСТ 1500w LCD ЕКРАН КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА 80-200 СТЕПЕНИ ТАЈМЕР ДО 30мин 2.6л МЕТАЛНА КОРПА ЗА ХРАНА ОД ТЕФЛОН СИСТЕМ НА КРУЖЕЊЕ ЗА БРЗ ВОЗДУХ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗДРАВ НАЧИН ЗА ПРЖЕЊЕ БЕЗ МАСЛО ДВОЈНА ЗАШТИТА ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОЦЕСОТ НА ПРЖЕЊЕ НА ХРАНАТА ДЕЛОВИ ШТО МОЖАТ ДА СЕ МИЈАТ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЕЛЕМЕНТ ЗА ГРЕЕЊЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022533 Категории ,
Погледни кошничка