27915.png

ГАРНИТУРА САНТАНА ТРОСЕД 5 0867

18,990.00ден

Гарден сет сантана - тросед Димензии на фотеља: 66х65х79см Димензии на тросед: 190х65х79см Димензии на маса: 79х55х38см Материјал: полипропилен Сетот вклучува: 2 фотељи, 1 тросед, 1 маса + пернички
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805678 Категории ,
Погледни кошничка