12347.png

ГРЕАЛКА ХБ-8191

2,700.00ден

3 нивоа на моќност 750w - 1250w -2000w Заштита од прегревање Прилагодлив термостат Безбеден термостат Стабилност на подот Монтирање на ѕид Тежина 4,2 кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021475 Категории ,
Погледни кошничка