12119.png

ГРЕАЛКА ХБ-8401

1,750.00ден

3 нивоа на моќност 400w- 800w- 1200 w Должина 55 см Ширина 38 см Висина 27,8 см Должина на кабел 1,5м Тежина 1,8 кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011797 Категории ,
Погледни кошничка