12277.png

ГРЕАЛКА ХБ-8650

3,300.00ден

Моќност3000w Напон 220 - 240v Хром решетка Рефлектор од не'рѓосувачки челик Можност за монтирање на телескопска потпора Лесно се составува и транспортира Загреана површина - Затворен простор: 30 m² Отворен простор: 20 м² Димензии: 910x190x100 mm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ020157 Категории ,
Погледни кошничка