12346.png

ГРЕАЛКА ХБ-8700 3000В

3,590.00ден

Моќност3000w Напон 220 - 240v Хром решетка Рефлектор од не'рѓосувачки челик Можност за монтирање на телескопска потпора Лесно се составува и транспортира Загреана површина - Затворен простор: 35 m² Отворен простор: 25 м² Димензии: 1010x190x100 mm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ020164 Категории ,
Погледни кошничка