12145.png

ГРЕАЛКА ХБ-8760

1,860.00ден

2 точки на греење 800-1600w Резервоар за вода за навлажнувач на воздухот Ја загрева околината за кратко време Не предизвикува главоболки, бидејќи не троши кислород Напојување: 220-240v Големина на кабел: 1,5 m
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021406 Категории ,
Погледни кошничка