12111.png

ГРЕАЛКА ХБ-8770

1,980.00ден

Моќност 1500v Керамички греен елемент Рачка интегрирана во куќиштето Функција на осцилација на 70 степени Интегриран режим на транспорт Големина на производот: 17 x 12,5 x 28,2 см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021413 Категории ,
Погледни кошничка