33480_2.png

ДВОЈНА ЗДЕЛА Л-00661

140.00ден

Со неговиот дводелен дизајн, можете лесно да ја исчистите долната комора. Можете да го консумирате вашето колаче додека уживате во филм со преградата за складирање на телефонот. Благодарение на контејнерот за ѓубре, лесно можете да го фрлите ѓубрето од овошјето или закуската што ја јадете на дното. Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето. Димензии на производот: 21,5 x 22,5 x 8,5 cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016613 Категории ,
Погледни кошничка