25913.png

ДЕПИЛАТОР ХБ-85МВ

2,280.00ден

Напон : 220-240V- 50-60 Hz LCD екран LI-ION батерија Должина на бран 550-1200нм Време на полнење 2 часа за 150 употреби Вклучува 5 додатоци
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028948 Категорија
Погледни кошничка