12777.png

ДЕХИДРАТОР ЗА ХРАНА ХБ-810

3,700.00ден

Моќност 250W Напон 220-240V Сушење на зеленчук, овошје и билки Температурен опсег на 35-70C/95-155 степени Термостат
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022571 Категории ,
Погледни кошничка