33481.png

ДРЖАЧ ЗА ЕСЦАЈГ Л-00266

90.00ден

Изработен од пластика без BPA погодна за здравје. Димензии на производот: 18x18x12,4cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002661 Категории ,
Погледни кошничка