33533_2.png

ДРЖАЧ ЗА КРПИ ЗЕН Л-00648

80.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 44x8x3cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016484 Категории ,
Погледни кошничка