33534_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА ЗЕН Л-00649

100.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 18х16х6,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016491 Категории ,
Погледни кошничка