33521_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА Л-00107

60.00ден

Изработен е од здрава пластика. Без БПА Димензии на производот: 24cmx13,5cmx6cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001077 Категории ,
Погледни кошничка