33522_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА Л-00108

90.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 40,5x14,5x60cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001084 Категории ,
Погледни кошничка