33523_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА Л-00117

90.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 24х13,5х6см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001176 Категории ,
Погледни кошничка