33516_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА Л-00161

100.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 27x16x6,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001619 Категории ,
Погледни кошничка