33517_2.png

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА Л-00162

150.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 27x16x6,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001626 Категории ,
Погледни кошничка