33526_2.png

ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКИ ЗА ЗАБИ Л-00617

80.00ден

Материјал: Пластика Димензии: 18x16,5x9cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016170 Категории ,
Погледни кошничка