37721.png

ДУБАК У-7207

1,850.00ден

Дубак за бебе Димензии висина-58 см ширина-61 см должина-65 см Удобно столче за седење прилагодливо за вашето бебе Ротирачки тркала Достапен во две бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806250 Категории ,
Погледни кошничка