35157.png

ЕДУКАТИВНА ПРООДУВАЛКА Н6038

2,400.00ден

Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка Производот користи 2x1.5 V AA батерии Димензии на производот - 37x42x40 cm Димензиина пакувањето- 49x35x14 cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806134 Категории ,
Погледни кошничка