18826.png

ЕЛ.БОКЛАЛ ХБ-3614РЗ

910.00ден

моќност 1500w капацитет 2.2l автоматско исклучување нерѓосувачки челик ротирачка основа од 360 степени достапен во повеќе бои
ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ026500 Категории ,
Погледни кошничка