27220.png

ЕЛ.МАШИНКА ЗА МЕЛЕЊЕ ХБ-3440НГ

3,990.00ден

Моќност 1600W Напон 220-240V Челични ножеви за сецкање Нож за сечење од не'рѓосувачки челик
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008023 Категории ,
Погледни кошничка