37071.png

ЕЛ.МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ ХБ-7569

1,390.00ден

Моќност 150w Материјал пластика и метал Ротационен систем
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027644 Категории ,
Погледни кошничка