18828.png

ЕЛ.МЕЛНИЦА ХБ-3415АБ

3,850.00ден

Mоќност:1200w Напон:220-240v 3 челични ножеви за сецкање Фин нож за сецкање (3мм) Нож за сечење (5 мм) Нож за сечење(7 мм) Нож за сечење од не рѓосувачки челик
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027934 Категории ,
Погледни кошничка