18834.png

ЕЛ.РЕШО ХБ-545

2,300.00ден

Моќност 2500W Напон 220V Две рингли Дијаметар на ринглите 18,5 см + 15,5 см Индикаторско светло Заштита од прегревање Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ024773 Категории ,
Погледни кошничка