18835.png

ЕЛ.СКАРА ХБ-530

1,600.00ден

Моќност 2000w Напојување 220-240V / 50-60Hz Лесна за одржување Нозе кои спречуваат лизгање Елементи од нерѓосувачки челик Отпорна на високи температури и гребнатини Температура се регулира Решетката и грејниот елемент се одвојуваат Димензии: 38x21см Тежина: 2,14кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ020072 Категории ,
Погледни кошничка