18836.png

ЕЛ.ШПОРЕТ ХБ-8010

6,450.00ден

Напон 220-240V - 50-60 Hz Моќност 2000W Капацитет 35л Копчиња за прилагодување на температурата Рерната и плочата за готвење може да се користат истовремено Лесен за домашна употреба
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028221 Категории ,
Погледни кошничка