35145.png

ЗАКАЧАЛКА ЗА КРЕВЕТЧЕ 6358

1,160.00ден

Закачалката е опремена со многу убав звук и весела музика, која помага да се стимулира аудитивниот развој на бебето Светли бои, кои помагаат брзо да се привлече вниманието на бебето и да се смири расположението на вашето бебе Производот е изработен од безбедносен материјал, и е нетоксичен Вклучува три помали висечки играчки за сконцентрираност на бебето
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806122 Категории ,
Погледни кошничка