37451_2.png

ЗАКАЧАЛКИ МИРАЖ 4/1 Л-00135

50.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот:17x10.5x2.5 cm Механизам: Лепенка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001350 Категории ,
Погледни кошничка