35187_2.png

ЗДЕЛА МАКСИ Л-00469

200.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 25x23x13cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004696 Категории ,
Погледни кошничка