37234_2.png

ИГРАЧКА ПИШТОЛ ЗА БАЛОНИ УРТ016-001

200.00ден

Материјал: пластика Пиштол за меурчиња за секој вид на прослави Реалистичен дизајн и свежи бои Работи со 3 AA батерии кои - (не се вклучени) Допрете ја течноста од меурот и повлечете го чкрапалото, и очекувајте млаз меурчиња за незаборавна забава
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ794219 Категории ,
Погледни кошничка