37236_2.png

ИГРАЧКА ПИШТОЛ НА ВОДА УРТ018

150.00ден

Материјал: пластика Димензии: 18см Има резервоар за вода кој лесно се полни Одличен за забава на отворено
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ794615 Категории ,
Погледни кошничка