19176.png

ИНДУКЦИСКО РЕШО ХБ-1525 ГР

3,250.00ден

Функција за заклучување Тајмер Функција за пауза Вклучување - исклучување Функција за задржување на топлина Kристално стаклeна плоча за готвење Контрола на допир Безбедност од прегревање Автоматско исклучување по 1 минута Моќност 2000w Напон 220Vv Нето тежина 1,9 кг Димензии: 35х28х4 см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027309 Категории ,
Погледни кошничка