37463_2.png

КАНИСТЕР РЕИНБОУ Ц-00419 ИНДИГО 425цц

100.00ден

Стаклена тегла Виножито со елегантен и едноставен дизајн е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, колачи. Може да се мие во машина за миење садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува влегување во замрзнувачот. Капацитет: 425ml Димензии на производот: 8,5x8,5x10cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044197 Категории ,
Погледни кошничка